Başarı Öyküleri
İREM GEZER
MİLLİ KAYAKÇI

İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ
TIP FAKÜLTESİ
İKLİMA BETÜL KARAKUŞ
MİLLİ TAEKWONDOCU

BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ
DİŞ HEKİMLİĞİ
SEMİH ALAGÖZ
MİLLİ ÇİM HOKEYCİ

TOBB EKONOMİ VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ
MİMARLIK
HİRA NUR KASATURA
MİLLİ KARATECİ

FATİH SULTAN MEHMET VAKIF ÜNİVERSİTESİ
PSİKOLOJİ
UFUK BERKE ÇİLENGİR
MİLLİ KARATECİ

ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ
PİLOTAJ
İDİL POLAT
MİLLİ KARATECİ

İSTANBUL OKAN ÜNİVERSİTESİ
DİŞ HEKİMLİĞİ
KONURALP TİRİTOĞLU
MİLLİ ATLET

İSTANBUL GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ
UÇAK MÜHENDİSLİĞİ
ŞİLAN AYYILDIZ
MİLLİ ATLET

KOÇ ÜNİVERSİTESİ
İŞLETME (İNGİLİZCE)
DOĞA ADICAN
MİLLİ BASKETBOLCU

NİŞANTASI ÜNİVERSİTESİ
SPOR YÖNETİCİLİĞİ
DUYGU ÖZEN
MİLLİ BASKETBOLCU

NİŞANTASI ÜNİVERSİTESİ
SPOR YÖNETİCİLİĞİ
ENES BAYRAKTAR
MİLLİ BASKETBOLCU

İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ
İLETİŞİM FAKÜLTESİ - HALKLA İLİŞKİLER
ÖMER YASİR KÜÇÜK
MİLLİ BASKETBOLCU

KOÇ ÜNİVERSİTESİ
ULUSLARARASI İLİŞKİLER (İNGİLİZCE)
BAHATTİN HEKİMOĞLU
MİLLİ OKÇU

NİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİ
BESYO - SPOR YÖNETİCİLİĞİ
NACİ YENİER
MİLLİ OKÇU

NİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİ
BESYO - EGZERSİZ VE SPOR BİLİMLERİ
ÖZNUR CÜRE
MİLLİ OKÇU

İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ
SPOR YÖNETİCİLİĞİ
YİĞİT CANER AYDIN
MİLLİ OKÇU

İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ
SPOR YÖNETİCİLİĞİ
DOĞUKAN METE
MİLLİ HENTBOLCU

ATILIM ÜNİVERSİTESİ
SAĞLIK BİLİMLERİ - HEMŞİRELİK
BETÜL AZRA UÇAR
MİLLİ KARATECİ

PİRİ REİS ÜNİVERSİTESİ
DENİZ ULAŞTIRMA VE İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
BETÜL BİLGİN
MİLLİ KARATECİ

LOKMAN HEKİM ÜNİVERSİTESİ
DİŞ HEKİMLİĞİ
BUSE DANAMA
MİLLİ KARATECİ

TOBB EKONOMİ VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ
BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
FATMA RANA YILDIRIM
MİLLİ KARATECİ

KOÇ ÜNİVERSİTESİ
EKONOMİ (İNGİLİZCE)
FATOŞ HANSU
MİLLİ KARATECİ

FENERBAHÇE ÜNİVERSİTESİ
SPOR YÖNETİCİLİĞİ
MELİKE TUĞBA YORTANLI
MİLLİ KARATECİ

ALTINBAŞ ÜNİVERSİTESİ
TIP FAKÜLTESİ
MİNA BAŞTAN
MİLLİ KAYAKÇI

ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ
İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
İLYAS ÇAĞATAY ÜRDEM
MİLLİ KÜREKÇİ

BEYKENT ÜNİVERSİTESİ
İÇ MİMARLIK (İNGİLİZCE)
TOPRAK ATA KIVRAK
MİLLİ KÜREKÇİ

KOÇ ÜNİVERSİTESİ
HUKUK
ECE HARAÇ
MİLLİ MASA TENİSÇİ

NİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİ
YENİ MEDYA (İNGİLİZCE)
ULAŞ AKDAĞ
MİLLİ MASA TENİSÇİ

ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ
PSİKOLOJİ
BEYZA CESUR
MİLLİ MODERN PENTATLONCU

SABANCI ÜNİVERSİTESİ
MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ PROGRAMI
UFUK ULAŞ TOKAT
MİLLİ MODERN PENTATLONCU

SABANCI ÜNİVERSİTESİ
MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ PROGRAMI
ALİ EGE KANER
MİLLİ SUTOPU SPORCUSU

BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ
FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
EFE KOYUNCU
MİLLİ SUTOPU SPORCUSU

SABANCI ÜNİVERSİTESİ
MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ PROGRAMI
FEYZA ELİF ERSOY
MİLLİ SUTOPU SPORCUSU

İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ
TIP FAKÜLTESİ
HALE SELİN EŞER
MİLLİ SUTOPU SPORCUSU

BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ
BESLENME VE DİYETETİK
MELİS KUSEYRİ
MİLLİ SUTOPU SPORCUSU

ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ
ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
UMUT BERKUK BALTACI
MİLLİ SUTOPU SPORCUSU

KOÇ ÜNİVERSİTESİ
MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
CANSU İSKENDER
MİLLİ TAEKWONDOCU

ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ
HUKUK
DİLARA ÖZCAN
MİLLİ TAEKWONDOCU

KOÇ ÜNİVERSİTESİ
ELEKTİRİK -ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
ERHAN YAĞIZ SÖLEMEZ
MİLLİ PARA TAEKWONDOCU

BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ
DİJİTAL OYUN TASARIMI
FEVZİ ARDA DURU
MİLLİ TAEKWONDOCU

İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ
İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI
HÜSEYİN BERAT DEMİRCİOĞLU
MİLLİ TAEKWONDOCU

NİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİ
BESYO - REKREASYON
MEHMET KANİ POLAT
MİLLİ TAEKWONDOCU - KYORUGİ

SABANCI ÜNİVERSİTESİ
SANAT VE SOSYAL BİLİMLER PROGRAMI
OSMAN TÜRKER KÖSE
MİLLİ TAEKWONDOCU

ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ
YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
SILA EZGİ YAĞCI
MİLLİ TAEKWONDOCU

TÜRK HAVA KURUMU ÜNİVERSİTESİ
UÇAK MÜHENDİSLİĞİ
BEYZA ARICI
MİLLİ VOLEYBOLCU

BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ
GASTRONOMİ
ÇAĞLA SALİH
MİLLİ VOLEYBOLCU

DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ
İŞLETME
DOĞUKAN ULU
MİLLİ VOLEYBOLCU

İSTANBUL GEDİK ÜNİVERSİTESİ
FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
ELİF SUDE ERGİNBAŞ
MİLLİ VOLEYBOLCU

KOÇ ÜNİVERSİTESİ
MEDYA VE GÖRSEL SANATLAR (İNGİLİZCE)
ERTUĞRUL GAZİ METİN
MİLLİ VOLEYBOLCU

NİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİ
BESYO - SPOR YÖNETİCİLİĞİ
HANİFE NUR ÖZAYDINLI
MİLLİ VOLEYBOLCU

ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ
İLETİŞİM VE TASARIMI
HİLAL KOCAKARA
MİLLİ VOLEYBOLCU

DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ
ENDÜSTRİYEL TASARIM
NAZLI EDA KAFKAS
MİLLİ VOLEYBOLCU

KOÇ ÜNİVERSİTESİ
İŞLETME (İNGİLİZCE)
SUDE HACIMUSTAFAOĞLU
MİLLİ VOLEYBOLCU

DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ
SOSYOLOJİ
TUNA AYBÜKE ÇETİNAY
MİLLİ VOLEYBOLCU

BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ
PSİKOLOJİ
BARTU ÖZGÜR
MİLLİ YELKEN - LASER SPORCUSU

SABANCI ÜNİVERSİTESİ
SANAT VE SOSYAL BİLİMLER PROGRAMI
BATU ÖZONUR
MİLLİ YELKENCİ

PİRİ REİS ÜNİVERSİTESİ
DENİZ BROKERLİĞİ
BATUHAN ARSLAN
MİLLİ RÜZGAR SÖRFÜ SPORCUSU

İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ
UYGULAMALI İNGİLİZCE ÇEVİRMENLİK
CEM BOREN KOÇER
MİLLİ LASER 4.7 SPORCUSU

BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ
ENDÜSTRİEL TASARIM
DOĞA DENİZ ÇIKMAN
MİLLİ YELKENCİ - 4.20 SINIFI

İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ
ENDÜSTRİYEL TASARIM
DORUK DEMİRCAN
MİLLİ YELKENCİ

KOÇ ÜNİVERSİTESİ
ULUSLARARASI İLİŞKİLER (İNGİLİZCE)
JEREMY BERKE ZALMA
MİLLİ RÜZGAR SÖRFÜ SPORCUSU

BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ
EKONOMİ
LARA NALBANTOĞLU
MİLLİ YELKEN - LASER SPORCUSU

SABANCI ÜNİVERSİTESİ
MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ PROGRAMI
TOPRAK ŞENGÜLLER
MİLLİ YELKENCİ

PİRİ REİS ÜNİVERSİTESİ
DENİZ ULAŞTIRMA VE İŞLETME
YİĞİT YALÇIN ÇİTAK
MİLLİ LASER RADİAL SPORCUSU

BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ
İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
ZEYNEP TUNCALI
MİLLİ YELKEN - LASER SPORCUSU

İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ
PSİKOLOJİ
ILGIN ÇELİK
MİLLİ YÜZÜCÜ

ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ
ULUSLARARASI İLİŞKİLER
İDE EZGİ ÖNAL
MİLLİ ARTİSTİK YÜZÜCÜ

SABANCI ÜNİVERSİTESİ
SANAT VE SOSYAL BİLİMLER PROGRAMI
TALYA ÖZKAYA
MİLLİ YÜZÜCÜ

İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ
FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON (İNGİLİZCE)
İLAY YÖRÜK
MİLLİ TENİSÇİ

IŞIK ÜNİVERSİTESİ
PSİKOLOJİ
ÖZNUR KOÇ
MİLLİ BASKETBOLCU

İSTANBUL ESENYURT ÜNİVERSİTESİ
ANESTEZİ
HAKAN CAN GÜNGÖR
MİLLİ MODERN PENTATLONCU

SABANCI ÜNİVERSİTESİ
MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ FAKÜLTESİ
ELİF NİDA GÜNER
MİLLİ OKÇU

İSTANBUL OKAN ÜNİVERSİTESİ
ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
EFE TULÇALI
MİLLİ YELKENCİ

FENERBAHÇE ÜNİVERSİTESİ
HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM
MUZAFFER GÜR
MİLLİ TRİATLONCU

ANTALYA BİLİM ÜNİVERSİTESİ
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI ÖNLİSANS
ALİ EKREM YILMAZ
MİLLİ TAEKWONDOCU

DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ
İŞLETME
EZGİ KARA
MİLLİ VOLEYBOLCU

UFUK ÜNİVERSİTESİ
PSİKOLOJİ